2019’da Final Yapacak Dizilerin Tam Listesi(Güncel)

Please log in or register to like posts.
News


2019’a girmeye hazırlandığımız bugünlerde bir çok yeni dizinin başlama haberini yaptık ancak bazı diziler başlarken bazı diziler de final yaparak yeni gelecek dizilere yer açması gerekiyor. İşte sizlere bu konumuzda 2019 da final yapacağı kesinleşen yada planlanan dizileri ve bu dizilerin neden 2o19 da final yapmayı planladıklarını açıklayacağız.

2019’da Final Yapacak Diziler

Yasak Elma

İlk sırada Fox TV’nin Yasak Elma dizisi var. 2018 2019 yeni sezonuna yani 2. sezonuna başlarken Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut ile ilgili taciz iddiaları Yasak Elma dizisinin hem oyuncularını hem yapım şirketini hemde senaristlerini oldukça yordu. Özellikle senaristlerin Halit Argun karkateri ile ilgili yazıdğı sahneleri; özellikle de yakın temas olacak sahneleri oynamakta kadın başrol ouyuncularının zorlanması ve oynamak istememesi herkesi daha da yoran konu oldu. Milliyet gaztesi cadde yazarı Sina KOLOĞLU’da bu konuya değindi ve Yasak Elma dizisinin 2. sezonu ile final yapacağı haberlerini aldım bilgisini paylaştı.

Çocuklar Duymasın

Ntc Medya imzalı Atv’nin sevilen dizisi 2019’da pes edecek ilk yapımlardan biri. Dizi ne yazık ki ilk sezonda aldığı reytingleri ikinci sezonunda gösteremiyor; bu durumda Atv’de Çocuklar Duymasın

dizisi için 2019’da final kararı alabilir. Özellikle Atv yeni hazırladığı diziler için boş gün yaratmaya çalışıyor ve çok kar edemediği Çocuklar Duymasın dizisinin yerine daha çok reyting alabilecek projeler üretmeye çalışıyor.

İkizler Memo – Can

İkizler Memo – Can dizisi de yayın hayatına başladığı 27 ekim cumartesi gününden itibaren ne yazık ki beklenen izlenme oranarını yakalayamadı. İkizler Memo – Can dizisi senaryosu izleyici de çok fazla sarmayınca İkizler Memo – Can dizisi için imzalanan ilk yayın hakları sözleşmesi biter bitmez muhtemelen kanalına zarar ettiren İkizler Memo – Can dizisi de ekranlara ocak 2019’da veda edecek yapımlar arasında

Jet Sosyete

Önce Star Tv ekranlarında tutunamayan Jet Sosyete dizisi ne yazık ki şimdi de Tv8 ekranlarında tutunamıyor. Kadrosunda bir çok komedyen yıldızı barındıran Gülse Birsel’in dizisi Jet Sosyete için de 2019 başında final kararı düşünülüyor ne yazık ki Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı Jet Sosyete dizisinden beklediği izlenme oranlarını hafta hafta kaybediyor. 

Bir Litre Gözyaşı

7 Ekim Pazar Günü Medyapım ve MF Yapım’ın yapımcılığında ekranlara gelen ve başrollerinde ünlü oyuncular Miray Daner  ve Mert Yazıcıoğlu’nun yer aldığı Bir Litre Gözyaşı dizisi ne yazık ki final tehlikesi ile karşı karşıya olan hatta belki de 2019’u göremeden final yapacak diziler arasında. Her ne kadar şuana kadar Kanal D dizisi Bir Litre Gözyaşı’nın arkasında durup ona gvendiğini belirtse de ne yazık ki Bir Litre Gözyaşı dizisi maliyetlerini kurtarmayacak şekilde kanalına zarar ettiren bir dizi

Ufak Tefek Cinayetler

Star Tv’nin Meriç Acemi imzalı Ufak Tefek Cinayetler dizisi de ufak ufak finale doğru koşmaya başladı. Özellikle dizinin kadrosundan Tülin Özen’in ayrılması ve artık dizi de Arzu ve Merve karkaterinin olmaması ile senaryosu saçmalaşan Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2019’u göremeden final yapacak yapımlar arasında ancak Meriç Acemi’nin emekleri boşa gitmesin heyecanları giderilsin diye Ufak Tefek Cinayetler dizisinde uzatmalar oynanıyor. Reytinglerinde son bir ayda %50’ye yakın kayıp yaşayan dizi muhtemelen senaryonun hızlıca tüketilmesinden sonra ocak 2019 da final yapacak ve arkasından gelen eni dizilere yer açmış olacak. 

Ağlama Anne

7 Ekim pazar günü başlayan Ağlama Anne dizisi ne yazık ki Atv’nin yüzünü bir türlü güldürümedi. Süreç Film’in tahminen 10 bölüm yayın haklarını pazarladığı Ağlama Anne dizisi de 2019’a kalırsa çok zorlanacak bir dizi. Bir çok televizyon eleştirmenine göre Ağlama Anne dizisi de 2019’u görebilecek kapasite de bir dizi değil.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir