Beni Affet 1423 1424 1425. Bölüm Özeti 15 16 17 Ekim

Please log in or register to like posts.
News


Beni Affet dizisinde yeni bir hafta daha başlıyor; geçen haftada en çok Kader ve Müjgan’a üzüldük. İkisi de oldukça sıkıntılı bir durum içindeydi ama aslında en çok sıkıntı da olan  Feride ve Yaman olacaktı ancak Zafer geçen hafta kendini hissettirmemişti. Peki Beni Affet’te bu hafta nasıl başlayacak nasıl deva edecek? İşte Beni Affet 1423. Bölüm; 1424. Bölüm 1425. Bölüm Özeti

Beni Affet 15 Ekim Özeti

Müjgan paraları Yılmaz’a iade etmek ister; Müjgan paraları Yılmaz’a verirken önemli bir yüzleşme de gerçekleşecektir. Müjgan Yılmaz’a paraları geri vermek için büyük de bir risk alır. her şeyi göze alır. Yılmaz kardeşi Ebru’ya söylediği büyük yalanın altından nasıl kalkacağını düşünürken Müjgan’ın içine düştüğü zor durum, Yükseloğlu ailesini de derinden etkileyecek olayların gelişmesine neden  olacak ve Yılmaz Müjgan’ın başında ki sıkıntı için elini taşıjn altına sokacaktır. Yılmaz’ın bunun karşılığına da Müjgan’dan bir isteği olacaktır. Kardeşi Ebru’nun hayatını kurtarmak için söylediği bir yalan Yılmaz’ın hayatının hatası mı olacak yoksa hayat arkadaşını bulmasına mı neden olacaktır?

Selva ve kızı Burçin ise Dna sonuçlarını paraları ile değiştiremez ve Sevgi ve Şahin’in gerçekleri öğrendiğini düşünür ve çok pişman olacakları bir hamlede bulunurlar. Selva ve Burçin asla paranın peşini bırakmayacaklardır. Selva Müjgan’ın gerçek torunları olduğunu düşündükçe çıldıracak gibi olur ve bir riske girer.

Turan ve Kozan ailesi gidilen bir aile pikniği ile adeta gerçek bir aile olmayı başarırlar ve bir birleri ile yakınlaşırlar. Tabi baş belası Yaman’ın ablası Harika yine ortalığı karıştıracak ve Feride’ye Nazire’ye ters davranmaya devam eder. Zafer ise Yaman’ı sadece bitirmek değil aynı zaman da da Yaman’ın hayatını bitirmek istemektedir. Bu nedenle Yaman’ın bir kurşun ile ölmesine karşıdır. Onu yavaş yavaş bitirmek için başını büyük belaya sokacak bir plan yapar. Hastanenin bahçesinde karşı karşıya gelen Murat ve Kader ise ikisini de hayal kırıklığına uğratacak bir konuşma yaparlar. Murat Kader’in başının büyük bir belada olduğunu çok sonra anlayacaktır. 

Beni Affet 1424. Bölüm Özeti

özet sayfamıza eklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir