Boğa Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 18 Mayıs 2019 Cumartesi

Please log in or register to like posts.
News


Boğa Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 18 Mayıs 2019 Cumartesi

Boğa burcu günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 18 Mayıs 2019 Cumartesi gününe özel Boğa burcu günlük burç yorumunuzu ve ayrıca aşk, para, sağlık, iş hayatınız ve genel durumunuz ile ilgili Boğa burcu günlük yıldız falınızı öğrenin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu : 18 Mayıs 2019 Cumartesi

Boğa burcu, bugün maddi konularda hareketli enerjiler altında olacaksınız. Fiziksel ve duygusal konularda kendinize daha fazla önem veriyorsunuz. Tepkilerinizin boyutunu iyi ayarlayamayacağınız bugün içerisinde her şeyde aşırılığa kaçabilirsiniz. Maddi açıdan güçlü olmak istiyorsunuz ancak kontrolü elinizden kaçırırsanız bu isteğinize ulaşmanız zor olacaktır. Finansal konularla ilgili sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Haftanın bugününde unutmamanız gereken bir diğer konu da finansal açıdan sahip olduğunuz görüşünüzün yüksek olmayışı. Sizden daha deneyimli ve tecrübeli kişilerden bazı konularda destek almanız sizin yararınıza olacaktır. Sözel iletişimle ilgili olarak abartılı davranışlarınızdan kurtulmalısınız. Sarf edeceğiniz kelimeleri özenle seçmelisiniz. Aksi halde amacınıza giden yolu kendiniz uzatabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yıldız Falınız 18 Mayıs 2019 Cumartesi

Gazetelerden derlenen Boğa burcu günlük burç yorumları için:
Boğa Burcu Günlük Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir