Çok Tatlı Sunucusu Buse Varol Kimdir? Kanal D Yeni Çocuk Yarışması

Please log in or register to like posts.
News


Çok Tatlı isminde yep yeni bir aile çocuk yarışması başlıyor. Çocuğunu en iyi tanıyan anne baba ise ödülleri kapıyor. Yurt dışından alınan bu format yayınlandığı tüm ülkelerde beğeni ile karşılandı bakalım ülkemizde Buse Varol’un sunumu ile nasıl karşılanacak bekleyip göreceğiz.

Çok Tatlı programında ailelere çocuklarının hangi durumlarda nasıl tepki verecekleri ile ilgili sorular sorulacak ve çocuklarını tanıyıp tanımadıkları ölçülecek. Örneğin “Çocuğunuz dokunulmaması gerek bir şekere dokunur mu dokunmaz mı?” sorusu karşısında ailelerin verecekleri doğru cevaplar ailelere çocuklarının geleceği için para kazanmalarını sağlayacak. Çocuğunu en iyi tanıyan büyük ödülü alacak.

Çok Tatlı programı çocukları için ileri ki yıllarda oyunculuk yada çocuk mankenlik gibi meslekler düşünen aileler için de bulunmaz fırsat olacak. Çocuk eğer kendisini ekran karşısında izleyiciye sevdirir ve dikkat çekmeyi başarırsa geleceğim çocuk yıldızı olma adayı olacak.

Çok Tatlı Sunucusu Buse Varol Kimdir?

Ali Şan ile evlenen Buse Varol soy adını Tektaş olarak güncellemiş ve Buse Varol Tektaş soy adını kullanmaya başlamıştır. 1990 yılında Manisa’da doğan Buse Varol’un asıl mesleği öğretmenliktir. Eğitim fakültesi mezunu olan Buse Varol öğretmenliği bırakıp model olmak istemiş ve güzellik yarışmasına katılmıştır.Tozlu Yollar dizisinde Şerife karakteri ile ilk defa modellikten sonra oyunculuk deneyen Buse Varol Arka Sokaklar dizisinde Yasemin karkaterine de hayat vermiştir.  174 cm boyunda, 56 kg olan Buse Varol Dostlar Mahallesi güzelliği ile her zaman dikkat çeken bir kız olmuştur.

Son olarak ise şimdi ki eşi Ali Şan ile Dostlar Mahallesi diizsinde taksici Bahar karakterine hayat vermiş ama dizi tutmamıştır.  2018 de oyuncu ve şarkıcı sevgilisi Ali Şan ile dünya evine girmiştir. Sevda Kuşun Kanadında Kış Güneşi Şehrin Melekler dizileri yine Buse Varol’un yer aldığı önemli projelerdendir.

Çok Tatlı Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Çok Tatlı yarışması Kanal D ekranlarında olacağı için Kanal D’nin resmi internet sitesinde bulunan başvurular kısmı Çok Tatlı  programına başvuru için kullanılacak. Çok Tatlı programına başvuru yapmak için tıklayınız Kanal D

Çok Tatlı  programı başvuru formunda çocuklarınız ile ilgili bir çok soruyu cevaplandırmanız isteniyor. En çok dikkat çeken sorular ise “Çocuğunuz daha önce bir TV programına katıldı mı? Katıldıysa hangi program ve yılı?” “Çocuğunuz herhangi bir ajansa kayıtlı mı?” soruları oldu. Çok Tatlı programında yapımcılar ne yazık ki yetenekli ve popüler çocukları önce tercih ediyor.

Çok Tatlı Ne Zaman Başlayacak?

Çok Tatlı programı çekimleri şuanda başlamadı sadece bir Buse Varol ile tanıtım çekimleri yapıldı. Çok Tatlı çekimleri başladığında sizlere bilgi vermeye çalışırız ancak Çok Tatlı programının temmuz ayı sonunda ağustos ayı başında Kanal D ekranlarında olması bekleniyor.

Çok Tatlı Tanıtım Fragmanı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir