Deniz ÇAKIR EDHO’dan Ayrıldı mı? Eşkiya Meryem Yok mu? Öldü mü?

Please log in or register to like posts.
News


Atv’nin 2018 2019 yeni sezon tanıtım çekimleri bitti. Bilindiği üzere Atv her sezonun başında bir yeni sezon tanıtım fragmanı hazırlıyor ve sezonda ekranlara gelecek tüm programlarını ve dizileri adeta izleyiciye eğlenceli bir başlangıç için tanıtıyor. Bu sene de tanıtım çekimlerinde Can Kırıkları, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz, Yıllar Sonra, Aşk ve Mavi, Verda ve Bir zamanlar Çukurova dizileri ve Atv’nin klasikleşmiş programları yer aldı.

Atv’nin yeni sezon tanıtım fragmanında ise dikkat çeken dizi  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oldu. Yeni sezon tanıtım çekimleri yayınlanmasa da çekimlerde yer alan bazı ziyaretçilerimiz EDHO dizisinin çekiminde dizide başrol olarak karşımıza çıkan Deniz Çakır’ın tanıtımda yer almadığı diğer EDHO başrollerinin ise çekimde olduğunu belirtti.

Tüm dizilerin başrolleri varken EŞkiya’nın kadın başrol oyuncusunun tanıtım çekimlerinde olmaması sonrası bir çok internet sitesinde Deniz ÇAKIR Edho’dan ayrıldı mı sorusu sorulmaya başlandı.

Daha önce de bir çok kanalın tanıtım çekimlerinde başrollerin olmadığını gördük; özellikle geçen sezon Star Tv tanıtım çekimlerinde yer almayan oyuncular ile ilgili ayrıldı söylentileri ortaya çıkmıştı ancak gerçeğin hiç de öyle olmadığı tatil dönemi olduğu için özellikle dizi seti geç başlayacak olan oyuncuların bazılarının tanıtım çekimlerine yetişemediği ortaya çıkmıştı.

Tabi ki Atv ekranlarının en çok izlenen dizisi Eşkiya’da değişiklikler olabilir; bazı isimler kadrodan çıkarılmış olabilir ancak ben Meryem karakterine hayat veren Deniz Çakır’ın diziden ayrılacağını düşünmüyorum. Özellikle medya yer alan haberlerde Eşkiya’nın yapımcısı Raci Şaşmaz’ın Deniz Çakır’ın özel hayatı ile ilgili bir çok kez gündeme gelmesine çok kızdığını bu nedenle de Deniz Çakır’ı kadrodan çıkardığı bilgisini verdi; ancak bize bu yönde kesinleşmiş bir bilgi gelmedi. Peki haber siteleri neden böyle bir habere yer verdi.

Temmuz ayında Deniz Çakır’ın sevgilisi Güvenç Dağüstün varken Cüneyt Özdemir ile gizli aşk yaşadığını iddia edilmişti.

temmuz ayı sonunda Bodrum’da bir eğlence mekanına sevgilisi Güvenç Dağüstün ile birlikte eğlenmeye giden Deniz Çakır mekanda bulunan Yüksel Volkan’la tartışmış, kavga karakolda bitmişti. Deniz Çakır sonrasında tehdit var can güvenliğim yok diyerek koruma kararı aldırmıştı.

Deniz Çakır Bodrumda verdiği bir pozla Instagram’ı sallamış ve beğeni rekoru gelmişti ancak bu pozun Eşkiya dizisinde hayat verdiği MEryem karakteri için uygun olmadığı açıklaması gelmişti.

Son olarak Deniz Çakır yeni saç imajıyla Instagram’a fotoğraf atmış ve bir çok eleştirmen EDHO için bu tarz uygun değil ne oluyor sana şeklinde yorumlar gelmişti.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir