Güldür Güldür Show Neden Tv8’e Transfer Oldu

Please log in or register to like posts.
News


Güldür Güldür Show Güldür Güldür transfer oldu. Ekranların en başarılı tiyatro skeci programı olarak ekranlara gelen Güldür Güldür Show yeni kanalında ekim ayında Tv8 ekranlarında olacak. Daha önce Güldür Güldür Show moderatör Ali Sunal Show tv de devam edeceğiz ancak ocak 2019’a kadar bizlere izin verin demişti; ancak hiç bir şey Ali Sunal’ın söylediği gibi olmadı.

Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı bir kaç transferimiz daha olacak demişti;  4 kanal değiştirerek bu güne gelen Güldür Güldür Show 5. Kanalını da değiştirdi. İlk yayına 2011 yılındayda atv, de başlayan program sonrasında Star TV ve FOX macerasından sonra 2013’te Show TV ile anlaşmış ve adeta Show TV de başarıyı yakalamış ve Reyting rekorları kırmıştı. Tv8 ise başarıyı yakalayan Güldür güldür Show için kesenin ağzını açtı. Güldür Güldür Show yeni oyuncu kadrosu ile Tv8’e geçti.

Tv8 ekranlarında kasım ayı itibari ile izleyicisi karşısına yeni sezonu ile çıkacak olan Güldür Güldür Show dan son olarak Özge Borak kadrodan ayrılmıştı. Özge Borak ayrıldıktan sonra Güldür Güldür Show’a transfer yapılacağı bileğisin kalmıştı.

Bakalım Tv8’e geçen Güldür Güldür Show hangi transferleri yapacak bekleyip göreceğiz ancak son olarak Güldür Güldür Show’a Ecem Erkek ve Mahir İpek  gibi deneyimli isimler kadroya dahil olmuş ve Güldür Güldür Show kadrosu güçlenmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir