Güldür Güldür Show’dan Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular(Tam Liste)

Please log in or register to like posts.
News


Güldür Güldür Show kan kaybetmeye devam ediyor. Bilindiği üzere geçen sezon Çağlar Çorumlu, Özge Borak ve Erdem Yene Derya Karadaş  ve Okan ÇABALAR Güldür Güldür Show’dan ayrılmıştı. Şimdi de İrem Sak Güldür Güldür Show’dan ayrılan isim oldu. Güldür Güldür Show’da uzun zamandır devam eden İrem Sak sıkılmış olmalı ki artık Güldür Güldür Show’da yok.

Güldür Güldür Show’dan ayrılanlar olduğu gibi yapın kadrosu sürekli yeni isimlerle de takviye ediliyor. Ecem Erkek ve …. Güldür Güldür Show kadrosuna dahil olan isimler oldu.

Güldür Güldür Show’dan Ayrılan Oyuncular

 Çağlar Çorumlu(Eşofmanlı Şevket Hoca)

Yeni dizi ve filmlerde yer almak için Güldür Güldür Show’dan ayrıldı. Tv8’in yeni transferi Jet Sosyete’de yer alıyor. 

Özge Borak

100 bölümden fazla Güldür Güldür Show’da çekim yaptı ve artık yeni projeler için ayrıldı.

Erdem Yener(Hüseyin)

Şarkıcı ve oyuncudur. Güldür Güldür’da Hüseyin karakterine hayat vermiştir 2 sezon ve ayrılma kararı almıştır.

Derya Karadaş

1981 yılında İstanbul dünyaya gelen Derya Karadaş 37 yaşındadır. Uzun bir süre Güldür Güldür Show’da yer almıştır; ancak ayrılma vakti geldiğini düşündüğü için ayrılmıştır. Şuanda Jet Sosyete dizisinde Safiyet karakterine hayat vermektedir.

Okan ÇABALAR

1 Ağustos 1980, İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Yalan Dünya dizisi ile tanınmıştır.

Güldür Güldür Show’a Yeni Gelen Oyuncular

Ecem Erkek

24 Haziran 1991 de Ankara’da dünyaya gelen Ecem Erkek 27 yaşında genç bir yetenektir. Ecem Erkek’in çok güzel bir kız olduğunu söyleyemesekte yeteneğine ve oyunculuğuna diyecek söz bulamayız. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatro çalışmalarından sonra Hayat Sırları dizisinde önemli bir rolde yer almış ve çok beğenilmiştir. 

Mahir İpek

Ünlü oyuncu Mahir İpek Çağlar Çorumlu’nun yerine Güldür Güldür Show’a dahil oldu. Bir skeçte konuk oyuncu olarak  yer alan Mahir İpek’e devam etme teklifi yapıldı ve Mahir İpek belli bir süre için bu teklifi kabul etti. Seksenler ve ZEngin Kız Fakir Oğlan dizileri ile ünlenen Mahir İpek yılların deneyimli tiyatrocusudur ve 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Mahir İpek 46 yaşına göre hala çok genç ve dinamiktir.

Güldür Güldür Show’ Oyuncu Seçimi Nasıl Yapılıyor?

Güldür Güldür Show’a oyuncu seçimi yapımcı Elif hanımın tiyatro oyunlarına gitmesi ve oyunculuğunu sevdiği isme teklif götürmesi ile yapılıyor. Güldür Güldür Show’a başvuru gibi bir seçme söz konusu değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir