Gülperi Nerede Çekiliyor? | Dizi Seti

Please log in or register to like posts.
News


Gülperi dizisi Eylül 2018 de ilk bölümü ile Show Tv ekranlarında olacak. Gülperi dizisi için Gaziantep’e geçici bir set kuruldu ve Nurgül Yeşilçay’da Gaziantep’e geldi.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi dizisi için sonunda sete çıkıldı. Gülperi dizisinin ilk iki bölümünün çekimleri ise Gaziantep sokaklarında başladı; daha sonra ise set İstanbul’a taşınacak. Gülperi dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın hayat verdiği Gülperi karakteri üç çocuğu ile kocası ölünce yapa yalnız kalan bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

Güperi dizisi İstanbul çekimleri şuanda başlamadığı için sizlere kesin adres veremiyoruz ancak ilerleyen haftalarda İstanbul’a kurulan set ile ilgili bilgi vereceğiz. Kesin olan şu Gülperi dizisi hikayesi Gaziantep’de başlayacak ve İstanbul’a taşınacak. Bilindiği üzere son olarak başrollerini Ali İl ve Sevda Erginci’nin paylaştığı Ver Elini Aşk dizisi çekimleri de Gaziantep’te çekilmiş ve çok beğenilmişti. Ver Elini Aşk dizisi seti Gaziantep’te iken reytingleri çok yüksek iken set İstanbul’a alındığında ise reytingler düşmüş ve f,nal kararı alınmıştı. 

Büyük dizi yıldızlarını İstanbul dışını çıkarmak tabi ki zor; onların da bir çevresi ve aile yaşantısı var ama yapımcılar en azından ilk bir kaç bölümü böyle Anadolu şehirlerinde çekerek izleyici çekmeyi ve dizilerini tanıtmayı seviyor; ama ben konusu ve oyuncu kadrosuna baktığımda Gülperi dizisinin İstanbul’da da iyi reytingler alacağından eminim

Gülperi dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Gülperi Dizisi Konusu

Gülperi ve kocası Eyüp Gaziantep’te Bedriye, Hasan ve Can isimli üç çocukları ile mutlu bir evlilik yaşarken Eyüp sınıra gidecek ve sınırda öldürülecek ve geriye dönemeyecek. Eyüp’ün ailesi ise çocuklarının gelinleri Gülperi’nin yüzünden öldürüldüğünü düşünecek ve Gülperi’den torunlarını zorla olacak. Kimsesi olmayan Gülperi çouklarını geri almaya çalışırken hapse düşecek. Gülperi Gaziantep’te cezası bitince hapisten çıkacak ancak hasretinden öldüğü çocuklarının yüzü ona gösterilmeyecek.

Gülperi hapisten çıkınca Gülperi’yi Gaziantep’te barındırmayak kayınpeder onu zorla İstanbul’a götürecek. Gülperi İstanbul’a geldiğinde ise artık set İstanbul’a taşınmış olacak. Gülperi İstanbul’un fakir mahallerinden birinde kapıcı olarak iş bulacak ve para kazanıp çocuklarını almaya çalışacak. Sonrasında ise Gülperi gençlik aşkı Avukat Kadir Aydın ile karşılaşacak ve Avukat Kadir görür görmez Gülperi’ye bir kez daha aşık olacak. Yıllar geçse de Kadir çocukluk aşkı Gülperi’nin başına gelenlere çok üzülecek ve onu yardım edecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir