Kalk Gidelim Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Please log in or register to like posts.
News


Trt 1’in en sevilen ve en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kalk Gidelim  dizisi 2018 Dünya Kupası maçlarından sonra yeni bölümleri ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. Kalk Gidelim dizisi ekibi ve oyuncuları 2. sezon çekimlerine devam ediyor. Daha önce başrollerini Ufuk Özka Erkan Sever Ayça Varlıer gibi isimlerin paylaştığı Kalk Gidelim  dizisine 2. sezon Erdi Ünver’de dahi oldu.

Bilindiği üzere Kalk Gidelim kadrosunda zaten bir kaç ağır abi vardı bunların başına ise en büyük ağır abi olarak Erdi Ünver dahil oldu. Erdi Ünver yaptığı açıklama da Kalk Gidelim gibi büyük bir ekipte olmak benim için onur verici dedi. Diğer taraftan haziran ayı öncesinde tescilli güzel Ela Yörüklü de Kalk Gidelim kadrosunda yerini almış ve reytinglere olumlu katkıda bulunmuştu.

Kalk Gidelim dizisine yeni oyuncuların geldiği gibi bir yandan da kadrodan oyuncular ayrılmaya devam ediyor. Daha önce Onur Seyit Yaran’ın bir kavgadan dolayı Kak Gidelim’den ayrılmış ve Canberk karakteri diziden ayrılmıştı. İşte Kalk Gidelim dizisinden ayrılan ve yeni gelen oyuncular listesi 2018 2019

Kalk Gidelim Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Erdi Ünver(Kalk Gidelim Dayı)

Önce Göz6 evinde yarışan ancak kazanamayan ama popüler olan Erdi Ünver Sonra Tv8 de Survivor yarışmasında yer almış ve çok sevilmişti ağır abi tavırları ile. Daha sonra oyunculuk dersleri alan Erdi Ünver bir kaç yerli sinema filminde yer almıştı. Şimdi de Erdi Ünver Trt’1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim de yer alacak. Erdi Ünver Ağır Abi olarak karşımıza çıkacak.

 Ela Yörüklü(Melisa)

2017 Best Model Of Turkey 2.sidir. Oyunculuk eğitimleri almıştır. Aslen modeldir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim isimli dizi ile ilk defa oyuncu olarak ekran karşısına çıkacak. 

Kalk Gidelim Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Onur Seyit(Canberk)

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Onur Seyit Yaran 22 yaşındadır. 2016 Best Model Of Turkey birincisidir. Yine ilk olarak Trt ekranlarının sevilen dizisi Kalk Gidelim’de ilk defa oyuncu olarak ekran karşısına çıkmış ama macerası kısa sürmüştür.

Kalk Gidelim dizisine 2018 2019 yeni sezonunda yeni oyuncular geldiğinde ve  Kalk Gidelim  dizisinden oyuncu ayrıldığında sayfamıza eklenmeye devam edecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir