Kördüğüm Finalde Ne Olacak ? Kördüğüm Final Bölümü Özeti

Please log in or register to like posts.
News


Kördüğüm yani Uttaran son bölümünde neler olacağı herkesin aklındaki soru. Sizler için başından beri bu dizinin özetlerini yazan biri olarak ben de heyecanla ne olacağını merak ediyordum. İstemeyerek de olsa dizinin son bölümünü yazmak nasip oldu. Dizi de önce Tapasya ve İşça ‘nın aralarındaki ilişki, ardından Methi ve Mukta nın ilişkileri anlatıldı. Her iki hikayede de Nani ve Damini ön plana çıktı. Özellikle Nani önce Tapasya yı sonra da Mukta yı ağlarına alarak İşça ve Methi ye karşı zehrini saçmak istedi. Kördüğüm (Final) Son Bölüm Özeti başlıyor.

Nani hayatlarına Jogi sayesinde giren Damini ve kızı İşça yı hiç bir zaman kabullenememiş, onları her ortamda ezmeyi meslek haline getirmişti. Kendisinin yapamadığı hainlikleri Tapasya ile yapmaya çalışmış ancak Tapasya Methi nin gerçek niyetini anlayarak Nani yi hayal kırıklığına uğratmıştı. Ardından İşça ölümcül bir kaza geçirmiş ve kalbini Tapasya ya bağışlayarak ölmüştü. İşça nın kendisine benzeyen kızı Methi Nani nin en büyük düşmanı olmuş. Bu sefer de Mukta yı kullanarak Methi ve Damini den intikam almaya devam etmiştir. Nani onları bir hizmetçi olarak görmüş ve kast sistemini uygulamaya devam etmiştir.

Kördüğüm 377. Bölümde Mukta genelevden kaçan Chameli adında bir kadınla tanışmıştı. Bu kadın kaçarken ona kızı Rani ve bir miktar para emanet etmişti. İşta bu kız Methi ve Akash tarafından evlatlık alınmıştır. Rani tıpkı Tapasya gibi evde lüks bir hayat yaşamaktadır. Chameli ise Tamanna adında bir kızın babasını öldürmüştür. İşte bu kızı Methi evlerine getiriyor. Akash kızı görünce merakla kim olduğunu soruyor. Onun adı Tamanna ve ebeveynlerinin ikisi de ölmüş. Polis onu yetimhaneye götürecekti ancak ben bu yavrucağı eve getirdim diyor. Akash sevgiyle Tamanna ya bakarken Tamanna arabadan iniyor ve eve geliyorlar. Kördüğüm (Final) Son Bölüm Özeti devam ediyor.

Tamanna eve girdiğinde Methi onu bu evin yeni kardeşi olarak tanıtıyor. Rani hiç bir söylemeden oradan ayrılırken tehlikenin sinyallerini vermiş oluyor. Artık yeniden başa dönülüyor. Tapasya nın İşça ya yaptıklarını Rani Tamanna ya yapıyor. Ondan da ileri gidiyor. İşler öyle bir noktaya geliyor ki Maiyya Rani ya da Tamanna dan birinin bu evde kalması gerektiğini aksi taktirde kin ve nefretin giderek artacağını söyler. Nani bu tohumu bizler ektik ve bunu yıllarca yapan hep ben oldum diyor. Anne ve babaların yönlendirmeleri ile çocukların büyüdüğünü söylüyor. Yıllarca Tapasya ve Mukta nın kalbine fitne tohumları ektiğini itiraf ediyor. Kördüğüm (Final) Son Bölüm Özeti devam ediyor.

Bütün bunlara rağmen Damini ve İşça olayları olgunlukla ele aldılar ve onların ayrılmalarını engellediler diyor. O gün ben bu kini ekiyordum bu gün siz yapıyorsunuz diye konuşuyor. Rani size rağmen bir şey yapamaz diye devam ediyor. Eğer ikinizde bu farklılıkları ortadan kaldırırsanız bu sorunlar ortadan kalkacaktır diye ilave ediyor. Eğer dediklerime kulak asmazsanız Uttaran devam edecektir. İşler Kördüğüm olmaya devam edecektir diyor. Rani nin doğum gününde Rani yine kıskançlık krizine girerek Tamanna yı küçük düşürmüş, Tamanna evden gitmek istediğini söyleyerek bir tarafa Rani de beni kimse sevmiyor diye kendi odasına gitmiştir. Kördüğüm (Final) Son Bölüm Özeti devam ediyor.

Akash kimseyi dinlemeyen Rani nin yanıana gelerek ona telefonunu vererek bir kişi seninle konuşmak istiyor diyor. Karşıdaki kişi Rani nin annesi Chameli dir. Rani beni bu evde kimse sevmiyor diye dert yanarken Tamanna dan bahsediyor. Tamanna geldiğinden beri Methi bana kötü davranıyor diyor. Chameli kızına Tamanna nın ailesinin öldüğünü ve onu kendisinin Methi nin yanına gönderdiğini söylüyor. Ona iyi bakmasını istiyor. Methi onları kapı önünde dinlemektedir. Chameli Methi sana sevgisini verdi, evini paylaştı diyor. Aynı şekilde Tamanna ya da bunları yaptığı için mi kıskanıyorsun diye ona kızıyor. Kördüğüm (Final) Son Bölüm Özeti devam ediyor.

Methi gibi iyi insan olmasını ve annesine benzememesini istiyor. Rani oldukça mahcup bir şekilde ayağa kalkıyor ve Methi den af diliyor. Methi af dilemesine gerek olmadığını söylerken Tamanna nın üzgün olduğunu söylüyor ve onun yanına gitmeyi teklif ediyor. Rani Tamanna nın yanına gidiyor ve onun gülümsemesini sağlıyor. Damini Methi ile gurur duyduğunu söylüyor. Onun Uttaran’ı sevgiyle tersine çevirdiğini söylüyor. Sizce Uttran bitti mi ? Bence hayır. Uttaran şeytan ve şeytanlaşan insanlar olduğu müddetçe kıyamete kadar devam edecek.  Kördüğüm (Final) Son Bölüm Özeti sona erdi. 

Kördüğüm Son Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir