Kralın Kızı Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm Yayınlanacak

Please log in or register to like posts.
News


Kore dizisi kervanına bir dizi daha dahil oluyor. İmparatoriçe Ki dizisinin 14 Ocak Pazartesi günü sona ermesinin ardından yine efsanevi bir Kore dizisi olan Kralın Kızı yayınlanacak. Orijinal ismi King’s Daughter, Soo Baek Hyang olan Kore dizisinin başlama tarihi 15 Şubat 2019 Salı olacak. Kore de 108 bölüm olarak ve 30 dakikalık periyotlar halinde yayınlanan dizi ülkemizde 1 saatlik periyotlarla 54 bölüm olarak yayınlanacak. Dizi tarihi, romantik ve dram türünde seyirciyle buluşacak.

İmparatoriçe Ki gibi çok güçlü bir dizinin ardından Kralın Kızı dizisinin tutup tutmayacağı merak edilirken benim şahsi görüşüm tutacağı yönünde. Dizi milyonlarca kişi tarafından izlenmiş ve büyük beğeni toplamış. Dizinin baş rollerinde Seo Hyun-Jin, Seo Woo, Jeon Tae-Soo, Jo Hyun-Jae gibi ünlü oyuncular paylaşıyor. Dizideki Prens Jimnu karakterini oynayan Jeon Tae-Soo deprosyon tedavisi görmekteyken 21 Ocak 2018 yılında hayata gözlerini yummuş. Onun ölümü tüm ülkeyi yasa boğmuştu. Jeon Tae-Soo öldüğünde henüz 34 yaşındadır.

Kralın Kızı Ne Zaman Final Yapacak Son Bölüm Ne Zaman

Kralın Kızı 15 Şubat Salı günü birinci bölümü ile TRT 1 ekranlarından yayınlanmaya başlayacak. 54 bölüm olarak yayınlanacak olan dizi hafta içi her gün 17.45 deTRT 1 de yayınlanacak. Dizi 29 Mart 2019 Cuma günü 54. bölümü ile final yapacak.

Kralın Kızı Konusu ve Tanıtım Fragmanı

Kralın Kızı tarihi-romantik-dram tarzında bir dizi. Dizide Solnan ile  Myong arasında geçen aşk hikayesi anlatılacak. Solnan prenses olduğunu anladığı zaman işin seyri değişiyor. Aynı şekilde Myong’un babası da prens Jimnu ile oğlunun yerlerini daha onlar küçükken değiştirmiştir. Ne Solnan ne de  Myong gerçek kimliğini bilmiyordur. Solhi ablasının yerine geçmek için ihanet etmiş, bu durum Solnan’ın  Myong ile tanışmasına vesile olmuştur.

Kralın Kızı Dizisinden Sonra Hangi Dizi Yayınlanacak

En çok merak edilen konulardan birisi de Kralın Kızı dizisinden sonra hangi dizinin yayınlanacağı. İmparatoriçe Ki dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Trt 1 yine geleneği bozmadı ve Kralın Kızı dizisini yayınlamaya karar verdi. Kore dizilerinin beğenilmesi üzerine harekete geçen biraz daha uzun soluklu dizileri yayınlama kararı aldı. Bilindiği üzre Kanal 7 de de Kore dizileri yayınlanıyor ancak en fazla 20 bölüm oluyordu. TRT 1 bunu 50 bölüm üzerinde Kore dizileri yayınlayarak aşmış durumda.

Kralın Kızı 54 bölüm yayınlanacak. Ancak TRT son haftaya kadar hangi dizinin başlayacağını bildirmedi. Bu yüzden bizlerde son haftaya kadar Kralın Kızı dizisinden sonra hangi dizinin yayınlanacağı konusunda bilgi sahibi değiliz. Ancak şunu söyleyebiliriz ki bu dizinin bitiminden sonra yine bir Kore dizisi yayınlanacaktır. Siz hangi Kore dizilerinin yayınlanmasını isterdiniz.

Kralın Kızı Tanıtım Fragmanı 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir