Küçük Eylül’ün zanlısı Uğur Koçyiğit İtiraf etti mi ?

Please log in or register to like posts.
News

 

Küçük Eylül’ün zanlısı Uğur Koçyiğit işte bu resimdeki cani! Meğer o gün Eylül’ü…

ANKARA’daki kayıp Eylül Yağlıkara olayıyla ilgili yeni haberler var. Zanlı olarak tutuklanan Uğur Koçyiğit’in fotoğrafı ilk kez yayınlanırken zanlıyla ilgili yeni bir detay şaşkına çevirdi. Arabasında kan bulunan Uğur Koçyiğit o gün Eylül’ü arayanlar arasındaymış. İşte Uğur Koçyiğit’in fotoğrafı

Küçük Eylül'ün zanlısı Uğur Koçyiğit işte bu resimdeki cani! Meğer o gün Eylül'ü...

Kayıp Eylül ile ilgili arama çalışmalarının 7. gününde yeni detaylar ortaya çıktı. Arabasında kan lekeleri bulunan Uğur Koçyiğit gözaltına alınıp tutuklanmıştı. Uğur Koçyiğit’in bugün ilk kez fotoğrafı yayınlandı. Zanlının Eylül Yağlıkara’nın kaybolduğu gün yapılan arama çalışmalarına katıldığı ortaya çıktı. Koçyiğit’in annesinin sevgilisi de olayla ilgili gözaltına alındı. İşte Eylül’lün katil zanlısı Uğur Koçyiğit’in ilk kez yayınlanan fotoğrafı ve aramalardan son haberler:

7 gündür kayıp olan Eylül Yağlıkara’dan hala bir haber yok. Küçük kızın öldürülmüş olma ihtimali aileyi kahrederken babanın acılı bekleyişi sürüyor. Bugün olayla ilgili gelen yeni bilgiler ise şaşırtıcı oldu.

 

KAN LEKESİ VE SAÇ TELİ UYUŞTU: Yağlıkara ailesinin komşusu olan Uğur Koçyiğit ile annesinin sorgusu sürerken, el konulan aracında saç teli ve arka koltukta kan bulunmuştu. Eylül’ün yakınlarından alınan DNA örnekleriyle Koçyiğit’in aracının koltuğunun yıkanan bölümünde ve bulunan bir eldivendeki kan lekeleri ile saç telinin uyuştuğu saptanmıştı.

EVİN ÖNÜNDEKİ DİĞER ARAÇ : Cezaevinde bir kez daha sorgulama yapan ekipler Uğur Koçyiğit’in evinin önünde bulunan diğer aracının üzerinde de kriminal incelemede bulundu. Koçyiğit’in gözaltına alınan annesi H.K. ve sevgilisi olduğu iddia edilen bir kişinin de sorgusunun sürdüğü kaydedildi.

 

UĞUR KOÇYİĞİT’İN FOTOĞRAFI İLK KEZ YAYINDI: Eylül’ün kayıp olmasından birinci derece sorumlu tutulan Uğur Koçyiğit’in fotoğrafı ilk kez yayınlandı. Eylül’ün zanlısı işte bu fotoğraftaki kişi. Zanlının cüretkarlığını gösteren bir detay da bugün ortaya çıktı

 

 

CÜRETE BAKIN O GÜN ARAMAYA ÇIKMIŞ : Uğur Koçyiğit’in, geçen hafta bugün kaybolan Eylül’ü arama çalışmalarına mahalle sakinleri ile birlikte katıldığı ortaya çıktı. Gün boyu süren çalışmalarda yer alan Koçyiğit’in akşam da Polatlı ilçe merkezine gittiği ifade edildi. Yağlıkara ailesinin ise bu durumdan şüphelenip jandarmaya ilettiği belirlendi.

 

Yağlıkara ailesinin ve yakınlarının da umutlu bekleyişi devam ediyor. Baba İbrahim Yağlıkara, “Kızım bir haftadır yok, halen bulunamadı. Devletimize güveniyoruz, yavrumu öyle ya da böyle getirecekler. Bizim içimiz kan ağlıyor. Bu caniler bulunsun. Umudum var, yitirmedim. Rabbime güveniyorum, evladımı bana bağışladı verdi, bir daha verecek inşallah. Ona eminim” dedi.

KAZILAN ALANDA BULUNAMADI : Kayıp Eylül için zanlı olan komşunun evinin bahçesi kazılmıştı. Bahçede bir şey bulamayan ekipler köy çevresindeki çeşitli bölgelerde arama ve tarama çalışmalarını yürütüyorlar.

 

EYLÜL’E NE OLMUŞTU? : Bursa’da yaşayan İbrahim ve Şerife Yağlıkara çiftçi, yaz tatili için memleketleri Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’ne geldi.

 

Burada, Yağlıkara çiftinin 3 çocuğundan en küçüğü Eylül, 22 Haziran Cuma günü öğle saatlerinde arkadaşları ile birlikte oynamak için evden çıktı. En son evlerinin yanındaki yolda bisiklet sürerken görülen Eylül dönmeyince ailesi, dışarı çıkarak çocuklarını aramaya başladı.

Arama çalışmaları sonuç vermeyince, durum jandarmaya bildirildi. İhbar üzerine köye çok sayıda asker, AFAD ekibi ve özel bir ekip sevk edildi. 7 gün boyunca havadan ve karadan sürdürülen aramalara karşın küçük kızın izine rastlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir