Muhteşem İkili Neden bitti niçin erken final oldu?

Please log in or register to like posts.
News


Kanal D ekranlarında başlayan Muhteşem İkili dizisi perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor ancak ir Kaf Dağı totalde 7 sırada yer alabilen Muhteşem İkili dizisinin sonraki haftalarda reytingleri yükselmesi beklenirken düşmesi hayal kırıklığı yaratmaya başladı bu sezon dizilerden yüzü gülmeyen Kanal D’ye Muhteşem İkili dizisinden de Umduğunu bulamadı ve dizi ile ilgili final yapacak mı Ne zaman bitecek niçin tutmadı gibi haberler kulaktan kulağa yayılmaya ve sosyal medyada dillendirilmeye başlandı.

Aslında çok kötü olmayan Muhteşem İkili dizisinin reytingleri ilk hafta merak edenlerin de izlemesi ile 4 civarında Total reyting ile ancak 1. sırada yer alabilmişti. ancak sonraki haftalarda dizi beklentileri karşılayamadı ve reytingleri yavaş yavaş düşmeye başladı.

özellikle perşembe akşamları yayınlanan bizim hikaye bir zamanlar Çukurova ve Avlu gibi dizilerin çok yüksek reytingleri almasından dolayı Muhteşem İkili dizisi de bu durumdan en olumsuz etkilenen dizilerden birisi oldu.
Öncelikle Kanal D Muhteşem İkili dizisinin gününü değiştirmeyi ve pazar günü final yapacak olan 1 litre gözyaşı dizisinin yerine pazar gününe koymayı düşündü ancak gün değiştirenlerin ömrü daha da kısa olduğu için Muhteşem İkili dizisi ile ilgili çok iyi haberler gelmiyor.

Muhteşem İkili neden bitti niçin final oldu

Sizler de Muhteşem İkili dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak diğer yorumcuları da birlikte paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir