Proporsiyonunuza Göre Giyinmeniz İçin 7 Öneri

Please log in or register to like posts.
NewsBiz kadınlar her renkte, desende ve modelde özgürce giyinmeyi severiz. Oysaki her kadının kendince kusurlu bulduğu, beğenmediği bir yanı vardır, podyumdaki mankenlerin bile! Söz konusu bu kusurlar kapatıldığında ya da iyi bir şekilde gizlendiğinde kendimizi daha seksi, daha güzel ve daha mutlu hissederiz.  Vücudunuzu tanımak ve ona göre giyinmek bahsedilen kusurları iyi bir şekilde gizleyebilmek bu işin ana teması. Peki ama nasıl yapacağız? Hadi hep birlikte vücudumuzu ve buna göre nasıl giyineceğimizi tanıyalım…

1.Kıvrımlı Bir Vücudunuz Varsa

Bol ve salaş kıyafetler ardına kendinizi gizlemeyi bırakın. Kıvrımlı hatlar her daim belli ve göz önünde olmayı ister. Aksine onları gizlemek sizi kilolu gösterebilir. O sebeple sezonun trendlerinde de faydalanarak tam belinize oturan yüksek bel kıyafetler tercih edebilirsiniz. 

2. Kalın Kollara Sahipseniz

Sıfır kollu kıyafetler uzak durmanız gereken kıyafetlerden biridir. Kolsuz olması sebebi ile ilgiyi açıkta kalan kollarınıza çekerek kollarınızın daha kalın görünmesine sebep olabilir.  Bunu önlemek adına bileğe doğru genişleyen kollu bluzlar giymeniz kollarınızın kalınlığını kapatarak daha ince bir görünüm sağlayacaktır.

3. Geniş Kalçalara Sahipseniz

Kim Kardashian sayesinde geniş kalçaların şöhreti aldı başını gitti. Yılların geniş kalçalı Jennifer Lopez’i ya da Beyonce’si ise size en güzel örnek olacaktır. Kabarık eteklerden muhakkak uzak durmalısınız. Vücudunuza oturan kıyafetler sizin en büyük dostunuz. Bunun yanında yüksek topuklu ayakkabılar ve iyi kesim bir boru pantolon da gardırobunuzda yerini almalıdır.

4. Daha Uzun Görünmeniz İçin

Hangimiz daha uzun görünmek istemeyiz ki? Öncelikle topuklu ayakkabılar bu işin olmazsa olmazıdır. Çok yüksek giyemiyorsanız bile topuklu giymek, hem duruşunuzu düzeltecek hem de size ekstra uzunluk sağlayacaktır. Özellikle sivri burun ve ten rengi ayakkabılar vazgeçilmeniz olmalı. Stilettoları tercih edebilirsiniz.

5. Göğüsleriniz Küçükse

Küçük göğüslerden kurtulmak için cerrahi işlemler bir zorunluluk değil. Giyiminizde uygulayacağınız bir kaç rötuş ile göğüslerini daha büyük göstermeniz mümkün! Destekli iç çamaşırlarının yanı sıra dikey çizgili ince bluz ve elbiseler de göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterir. Bununla birlikte kat kat gösterişli büyük kolyeler de göğüslerinizi daha büyük göstermek için kullanabileceğiniz en kullanışlı hilelerden biridir. 

6. Büyük Göğüsleriniz Varsa

Çoğu kadının hayallerini süsleyen büyük göğüslere sahip olma tutkusunun aksine göğüslerinden şikayetçi olan ve onları olduğundan daha küçük göstermek isteyen kadınlar için işe yarar harika önerilerimiz var. Öncelikle göğüslerle ilgili tüm meseleler iç çamaşırı ile çok yakından ilgilidir. Büyük göğüslü bayanların iç çamaşırı tercihi ise kesinlikle toparlayıcı sutyenlerden yana olmalıdır.

7. Fazla İnceyseniz

Bir türlü kilo alamıyor ve çok zayıf olmaktan şikayet ediyorsanız sizin için de çok kullanışlı önerilerimiz var. Öncelikle çok zayıf olmaktan ötürü ince bacaklara sahipseniz mini etekler ya da kısa şortlar bacaklarınızı daha ön plana çıkaracaktır. Bu sebeple uzun elbiseler ya da pantolonlar sizin için daha iyi bir seçimdir.

www.mecrea.com

Biz Mecrea ‘yız!

Güçlü Kadınların, cesur ve yenilikçi tasarımları bulabileceği; dünya modası ve gerçek hayattan esinlenen online bir moda markasıyız. Moda aşkımız, yeniliklere duyduğumuz heyecan ve fark yaratma arzumuz ile 2012 yılından beri her gün kendi tasarladığımız ve sevgiyle ürettiğimiz ürünlerimizi modayı yakından takip eden takipçilerimize ulaştırma hevesiyle güne başlıyoruz.Kadın olmak nedir biliyoruz ve asla azıyla yetinmiyoruz; her gün dünya modası, son trendler, ünlülerin tercihleri, sosyal medya ve sokak modasında öne çıkan akımları birleştiriyoruz ve yepyeni tasarımlar yaratıyoruz. Sadece Moda değiliz, Hızlı Moda’yız! Kendimiz tasarlıyor, Türkiye ‘de üretiyor ve hemen takipçilerimize sunuyoruz.Biz alışveriş yapmanın bir lüks değil, bir hak olduğunu düşünüyoruz; son trendleri en uygun fiyatla üretmeye çalışıyor direkt atölyeden takipçilerimize sunuyoruz. Hızlıyız, çünkü beğendiğin tasarımı hemen kombinlemek ve kullanmak istediğini biliyoruz!

Modaya Aşığız, “Benim İçin Tasarlanmış” demeniz için işimizi Mecrea tarzıyla yapıyoruz

MeCrea markası Mecra Elektronik Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.
Hürriyet Mahallesi Taşocağı Caddesi. No:20 Kat:5 Çağlayan Kağıthane / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 811 30 45Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir