Samsung HW-M450/TK Soundbar Ses Sistemi Yorumları

Please log in or register to like posts.
News

Samsung HW-M450/TK Soundbar Ses Sistemi

Kablosuz surround ses
Kablosuz Surround Kiti*, herhangi bir kablo kullanmadan** Sounbar’ınızı bir surround ses sistemine çevirmenizi sağlar. Soundbarınızla birlikte gerçek surround ses deneyimi için bir kanal sistemi oluşturabilirsiniz.
* Samsung Kablosuz Arka Hoparlör Kiti ayrı olarak satın alınabilir (Aksesuar modeli: SWA-8500S). ** Kablosuz modülü için bir güç kablosu gerekir. Arka hoparlörler kabloyla modüle bağlanır.
Güçlü bas
Basın duyulduğu yerde kablolara izin vermeyin. Kablosuz subwooferı ortamınızda herhangi bir yere yerleştirin ve kendinizi zengin, daha derin bas ile çepeçevre kuşatın.
Surround Ses Sistemi
Surround Ses Genişletme, sesi eşit ve yüksek kaliteyle yaymak için dinleme alanını her iki tarafa ve yukarıya doğru genişletir. Artık sizi çepeçevre saran surround etkisi ile mükemmel sesin keyfini çıkarabilirsiniz.
Tek kumandadan kontrol edin
Birden fazla uzaktan kumandaya ihtiyacınız yok. Güç, ses ve hatta ses efektleri için, TV’nizin kullanıcı arayüzünden temel Soundbar fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz.
* Belirli Samsung TV’lerle uyumludur. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen mağazadan kontrol edin.
TV ile kablosuz bağlantı
Kablolarla uğraşmadan, Soundbar’ınızı Bluetooth üzerinden Samsung TV’nize* kolaylıkla bağlayın. Berrak, daha etkili ses ile tüm içeriğinizin anlık olarak keyfini çıkarabileceksiniz.
* Belirli Samsung TV’lerle uyumludur. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen mağazadan kontrol edin.
Bluetooth üzerinden müzik yayını hizmeti
Soundbar diğer cihazlara kolay kablosuz bağlantılar için Bluetooth özelliğini kullanır. Mobil cihazınızdan en yüksek kalitede müziğin keyfini çıkarın.
Samsung Audio Uzaktan Kumanda Uygulaması
Soundbar’ınızı, Android™ işletim sisteminde çalışan akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Samsung Audio Remote uygulamasıyla kontrol edin. Tüm önemli Soundbar işlevlerini kontrol etmek ve en sevdiğiniz şarkı listelerini tek bir uygulama aracılığıyla mobil cihazınızda yürütmek için Bluetooth™ kullanarak bağlanmanız yeterlidir.
*Android, Google Inc.’in tescilli ticari markasıdır. Bluetooth, Bluetooth SIG Inc.’in tescilli ticari markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir