Sezon Trendleriyle Renkli Haftasonu Kombinleri

Please log in or register to like posts.
NewsBeklediğimiz haftasonu yeniden geldi. Bahara tamamiyle adım attığımız şu günlerde stil sahibi kadınlar olarak haftasonları rahat ve şık olmak en doğal hakkımız. Sizin için hazırladığımız renkli haftasonu kombinleriyle rahatlığınızdan ödün vermeden şıklığın keyfini sürebilirsiniz. 

Gelin sezonun trendleriyle 4 Haftasonu kombinine göz atın…

1. Yıl kaç olursa olsun, hasır parçalara gardırobumuzda açacak yer her daim var. Yeni sezonun en trend parçaları hasır parçalar! Hasır sandalet, hasır çanta ve hasır şapkanızı birleştirerek yaza en trend adımı siz atabilirsiniz.

2. Haftasonu kombinleri deyince spor ayakkabıları atlamak olmaz. Yeni sezonun dikkat çeken kalın taban spor ayakkabılarına bir şans verebilirsiniz. Üstelik bu spor ayakkabıları şık parçalarla birleştirmek paha biçilemez!

3. Lace up trendine espadrillerde ekleniyor. Yeni sezonun hasır trendiyle hasır tabanlı espadrillerde gardıroplardan çıkıyor. Metalik espadrilinizle haftasonuna spor şık bir kombin hazırlayabilirsiniz.

4. Sokak modası, yazın gelmesiyle terlik istilasına uğruyor. 2018 İlkbahar-Yaz sezonunda yükselişe geçen terlik modası topuksuz ve maskülen modellerin yanı sıra topuklarla feminen bir görünüm kazanıyor. Trend kombininizi ister haftaiçi ister haftasonuna uyarlayabilirsiniz.

www.mecrea.comBunlarda İlginizi ÇekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir