Şimdi Moda; White On White!

Please log in or register to like posts.
NewsBirçok rengin ve desenin birlikte kombinlenmesine alışık olduğumuz bir sezonda beyaz renk kombinleri görmek bizi oldukça sevindirdi. Saflığı ve en çokta yazı çağrıştıran beyaz renk kıyafetten, ayakkabıya hatta aksesuarlara kadar baştan aşağı bizi süslüyor. Beyaz, giyilmesi en zor renklerden biri olsa da aynı siyah gibi hiç düşünmeden baştan aşağı tek renk giyerek hayatınızı kolaylaştırabiliyor. 

Peki Beyaz giyinmenin püf noktaları nelerdir? Sezonda öne çıkan beyaz giyim kombinleri nelerdir?

Öncelikle trendi doğru uygulamak için; vücut şeklinize ve cilt altı tonunuza dikkat etmelisiniz. Beyaz renk vücut kusurlarını maalesef fazlasıyla göstermekte, bu nedenle kıyafet seçiminde kusurlarınızı kapatan ve vücudunuzda beğendiğiniz bölgelerinizi öne çıkaracak kıyafetleri giyinmenizi öneririz.

Beyaz renkte bu sezon en sık tercih edilen tonlar genelde griye kaçan ve kirli beyaz olarak da bilinen beyazlar, fildişi renkleri, ekru ve nude renkler olarak geçen çok açık bej tonlarıdır. Sizler cilt alt tonunuza göre, sıcak cilt alt tonuna sahip olanlar; ekru, çok açık bej ve fildişi renklerini , soğuk cilt alt tonuna sahip olan kişiler ise griye kaçan beyaz ve kırık beyaz tonlarını tercih etmesini öneririz.

Peki bu sezon gardrobunuza yatırım yapacağınız olmazsa olmaz beyaz renk parçalar neler?

Beyaz Elbise

Yaz aylarının en vazgeçilmez parçalarından biri olan beyaz elbiselerin içinde bronz teninle salınmayı istemez miydin?

Beyaz Gömlek

Yaz kış dolabımızın en vazgeçilmez parçalarından olan beyaz gömlekler, bu sezon beyaz pantolonlar ve eteklerle de kombinlenerek white on white trendine göz kırpıyor. 

Beyaz Pantolon

Yaz günlerinin vazgeçilmezi beyaz pantolonları yaz bitmeden denemelisiniz diye düşünüyoruz. Genellikle kurtarıcıların siyah renkli kıyafetler olduğu düşünülür fakat bizce beyaz pantolon da en büyük kurtarıcılarımızdan. 

Beyaz Ayakkabı

Geçtiğimiz sezon podyumlarda ve ünlü markalarda gördüğümüz ve geri dönüşünün sinyalini veren topuklu terlikler bu sezon çok trend. Beyaz olanlarını çiçekli midi boy elbiselerle kombinleyerek gündüz ve gece stilinize trend bir görünüm kazanabilirsiniz. 

www.mecrea.com

Biz Mecrea ‘yız!

Güçlü Kadınların, cesur ve yenilikçi tasarımları bulabileceği; dünya modası ve gerçek hayattan esinlenen online bir moda markasıyız. Moda aşkımız, yeniliklere duyduğumuz heyecan ve fark yaratma arzumuz ile 2012 yılından beri her gün kendi tasarladığımız ve sevgiyle ürettiğimiz ürünlerimizi modayı yakından takip eden takipçilerimize ulaştırma hevesiyle güne başlıyoruz.Kadın olmak nedir biliyoruz ve asla azıyla yetinmiyoruz; her gün dünya modası, son trendler, ünlülerin tercihleri, sosyal medya ve sokak modasında öne çıkan akımları birleştiriyoruz ve yepyeni tasarımlar yaratıyoruz. Sadece Moda değiliz, Hızlı Moda’yız! Kendimiz tasarlıyor, Türkiye ‘de üretiyor ve hemen takipçilerimize sunuyoruz.Biz alışveriş yapmanın bir lüks değil, bir hak olduğunu düşünüyoruz; son trendleri en uygun fiyatla üretmeye çalışıyor direkt atölyeden takipçilerimize sunuyoruz. Hızlıyız, çünkü beğendiğin tasarımı hemen kombinlemek ve kullanmak istediğini biliyoruz!

Modaya Aşığız, “Benim İçin Tasarlanmış” demeniz için işimizi Mecrea tarzıyla yapıyoruz

MeCrea markası Mecra Elektronik Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.
Hürriyet Mahallesi Taşocağı Caddesi. No:20 Kat:5 Çağlayan Kağıthane / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 811 30 45Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir