Sokaklardan İlhamla; Sezonun Sandaletleri | Mecrea Blog

Please log in or register to like posts.
NewsYaz aylarının olmazsa olmazları sandaletler bu yıl festival ruhundan göz alıcı detaylara kadar pek çok farklı stil ve topuk boyunda karşımıza çıkıyorlar. İşte sokaklardan ilhamla sezonun en trend sandaletleri…

1.Hasır

Yaz mevsiminin alamet-i farikalarından hasır bu sezon moda sektörünün de birinci unsuru. Hasır trendi sadece şapkaları ve çantaları değil bu sezon sandaletleri de kapsıyor. Hasır sandaletleri ister plaj stilinizde ya da midi boy bir elbisenin altına giyerek fark yaratabilirsiniz.

2.Bant Detayı

Bant detaylı sandaletler topuklarla birleşerek akşam ve gündüz stillerinin kurtarıcısı olmaya aday. Hem de en tarz halleriyle…

3.Blok Topuk

Blok topukların etkisi hem gündüz hem akşam stillerinizi etkisi altına alsın… Blok topuk sandaletlerle hem gündüz hem akşam stillerinizi rahatlığa dönüştürün.

4.Klasik

Sandalet denildiğinde aklımıza ilk gelenler parmak arası ve düz taban olanlar oluyor. Yaz stilimizin vazgeçilmezi sandaletler günlük stilinize rahatlık ve güvenli bir yürüyüş sağlıyor.

www.mecrea.com

Biz Mecrea ‘yız!

Güçlü Kadınların, cesur ve yenilikçi tasarımları bulabileceği; dünya modası ve gerçek hayattan esinlenen online bir moda markasıyız. Moda aşkımız, yeniliklere duyduğumuz heyecan ve fark yaratma arzumuz ile 2012 yılından beri her gün kendi tasarladığımız ve sevgiyle ürettiğimiz ürünlerimizi modayı yakından takip eden takipçilerimize ulaştırma hevesiyle güne başlıyoruz.Kadın olmak nedir biliyoruz ve asla azıyla yetinmiyoruz; her gün dünya modası, son trendler, ünlülerin tercihleri, sosyal medya ve sokak modasında öne çıkan akımları birleştiriyoruz ve yepyeni tasarımlar yaratıyoruz. Sadece Moda değiliz, Hızlı Moda’yız! Kendimiz tasarlıyor, Türkiye ‘de üretiyor ve hemen takipçilerimize sunuyoruz.Biz alışveriş yapmanın bir lüks değil, bir hak olduğunu düşünüyoruz; son trendleri en uygun fiyatla üretmeye çalışıyor direkt atölyeden takipçilerimize sunuyoruz. Hızlıyız, çünkü beğendiğin tasarımı hemen kombinlemek ve kullanmak istediğini biliyoruz!

Modaya Aşığız, “Benim İçin Tasarlanmış” demeniz için işimizi Mecrea tarzıyla yapıyoruz

MeCrea markası Mecra Elektronik Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır.
Hürriyet Mahallesi Taşocağı Caddesi. No:20 Kat:5 Çağlayan Kağıthane / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 811 30 45Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir