Tozkoparan Dizisini Nasıl Buldunuz Yorumlarınız Görüşleriniz Nedir?

Please log in or register to like posts.
News


TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve 11 Kasım 2018 pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelen Tozkoparan dizisinin izleyici tarafından nasıl bulundu onu beğenip beğenmediğini hakkındaki yorum görüş ve eleştirileri sizlerle Bu sayfada paylaşarak yeni dizi Tozkoparan hakkında yorum sayfasını diziyorumcu.com olarak sizlere buradan sunmak istiyoruz.

Tozkoparan dizisi Osmanlı zamanında İskender isimli bir çocuğun Okçuluk alanında göstermiş olduğu efsane başarısını kaleme alan güzel bir hikaye. Osmanlı Devleti’nde Okçuluk denince akla gelen ilk isimlerden olan Tozkoparan İskender Efsane bir kahramanın adı olan ve şimdi TRT ekranlarında Çocuk dizisinde hayat bulan Tozkoparan oldukça merak edilen bir karakter ve kahraman.

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Tozkoparan dizisi hem ailelerin hem de çocukların severek izleyecekleri sıra dışı ve maceradan maceraya koşan çok güzel bir hikaye. 11 Kasım pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Tozkoparan dizisi gelmiş geçmiş en uzun menzilli ok atan ve Osmanlı kayıtlarına göre en uzun mesafe de oku atan Tozkoparan lakaplı İskender’in sürprizlerle dolu öyküsü dile getiriliyor ve anlatılıyor dizide..

Tozkoparan dizisini nasıl buldunuz Yorumlarınız Görüşleriniz Nedir?

Bakalım izleyiciler Tozkoparan dizisine sevecek mi beğenecek mi Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir