Verda Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri(Tam Liste Oyuncular)

Please log in or register to like posts.
News


Son olarak Bir Mucize Olsun ve Çifte Saadet gibi dizilerin yapımcısı olan ve eski başarılarına hasret kalan Pastel Film yeni bir dizi için hazırlıklara başladı. En az Kalbimde ki Deniz ve O Hayat Benim kadar başarılı olması beklenen Verda dizisi için çok önemli isimlere teklif götürüldü.  Pastel Verda dizisi için şimdiden son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde beraber çalıştıkları Kutsi ile anlaşma sağladı bile.

Kutsi’nin Verda dizisinde partneri kim olacağı şuan belli olmasa da sosyal medya da izleyiciler Kutsi’nin yeni dizisi ile ekranlarda olacağını duyunca heyecanlandı. Kutsi’li Verda dizisinin yayın haklarının Atv tarafından alındı.

Verda dizisinin başarılı olabilmesi için sadece Kutsi ile anlaşmak yetmez. En az Özge Özberk kadar kaliteli bir kadın başrol bulunmalı ve Özge Özberk’ten de genç olmamalı; zira artık Kutsi 45 yaşının üstünde. Diğer taraftan Verda Arapça bir kelime. Verda Arapça’da Gül demek ve Verda bir kız ismi. Bakalım Verda dizisinde Verda karakterine kim hayat verecek merakla Pastel Filmi bekliyoruz; ancak Kutsi’yi Atv’de izleyecek olmak heyecan verici. Umarım Atv yeni sezonda Verda dizisini çok zor bir gün için düşünmüyordur.

Verda Oyuncuları

Kutsi

16 Mart 1973 de Malatya’da dünyaya gelen Kutsi’nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. 45 yaşında olan Kutsi Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncudur. Kutsi sektöre şarkıcı olarak girmiştir. Mimarlık bölümünü sanatçılık kariyeri ile yarıda bırakan Kutsi Erol Köse’nin de yardımı ile ülkenin en çok tanınan şarkıcılarından biri olmuştur. Sinem Bayraktutar ile 2008 yılından biri evlidir.Kutsi 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını attı ve çok beğenildi. Sonrasında Huzur Sokağı ve Beyaz Yalan gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer alsa da Kalbimde ki Deniz dizisinde canlandırdığı Verat karkateri ile ne kadar iyi oyuncu olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Ses sanatçılığı kariyeri ile oyunculuk kariyerini aynı anda yürütmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir