Yemin 21 22 ve 23. Bölüm Özeti 18 19 20 Mart Fragmanı

Please log in or register to like posts.
News


Yemin dizisinde geldik 5. haftaya. Yemin dizisinin 21 mart 22 mart ve 23 mart özetini ve 18 mart 19 mart ve 20 mart fragmanını sayfamıza ekleyeceğiz. İşte Yemin dizisi 21. bölüm özeti

Yemin 18 Mart Tahmini

Yemin dizisinde, Emir Reyhan‘ı kurtarmak için önce kıyamadığı motorunu sattı, sonra da Reyhan’ı Vural’ın elinden kurtarırken kolundan vuruldu. Reyhan da bir gece boyunca Emir için çabaladı ve bu Emir‘in hoşuna gitti. Reyhan Emir‘i sırtında hastaneye yetiştirmeye çalışırken Emir bayıldı.

Reyhan Emir‘i hastaneye yetiştirecektir. Ancak Emir çok kan kaybettiği için kana ihtiyacı olacak. Reyhan Emir’e kan verecek. Hikmet bey ise bu durumu öğrenince hastalığı tetiklenecek. Hikmet Emir’e para vermediği için de pişman olacak. Cavidan bir süre Emir‘le ilgilenecek. Cemre de Emir‘in çevresinden ayrılmayacak. Cavidan Cemre’nin onu yarı yolda bırakmasını anlayamasa da yine Cemre‘ye hak verip işbirliğine devam edecek.

Kemal Leyla‘ya Masal’ı annesiyle görüştürmek istediği için kızdı. O sırada biri geldi ve ikili şok oldu. Bu gelen kişi ya Süheyla‘dır, ya da Sevil. Leyla Sevil‘in Masal‘ı istememesine çok üzülecek. Talaz Leyla’yı Kemal’e karşı doldurabilir. Leyla Kemal‘in yüzünden Sevilin Masal’ı istemediğini düşünecektir. Bu yüzden Kemal’e kızacaktır.

Vural ise Cavidan’a musallat olmaya devam edecek. Onu yurtdışına kaçırmasını bile talep edebilir. Cavidan Vural’a boyun eğmeyince Vural Suna’yı hedef alabilir. Suna’yı kendine inandırmaya çalışacak. Bakalım Suna ona inanacak mı? Reyhan Emir‘in iyileşmesi için sürekli dua edecek. Cavidan Emir‘in vurulmasından Reyhan’ı sorumlu tutacak. Ancak Reyhan kendini savunacaktır. Hatta Vural‘la tanıştığını biliyorum diye Cavidan’ı tehdit edebilir.

Emir uyanınca Reyhan ona çok iyi bakacak. Bu süreçte ikili birbirlerini daha iyi tanıyacak. Reyhan Emir‘in onu kurtarmasından etkilenecektir. Cemre Emir ve Reyhan’ın yakınlaşmasını kıskanacak ve Reyhan’a iyice bilenecek. Sürekli Emir ve Reyhan’ın arasını açmaya çalışacak.

Yemin 21. Bölüm Fragmanı

Yemin 21. bölüm 18 mart fragmanı yayınlanmadı; fragman yayınlandığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir