Yemin 38. Bölüm 39. Bölüm Özeti 17 Nisan 18 Nisan Fragmanı

Please log in or register to like posts.
News


Kanal 7’den yeni sezon onayını alan Karamel Film Yemin dizisinin 2. sezonu için hazırlıklara şimdiden başladı ancak Kanal 7 ile Karamel Film’in sözleşmesinin bitmesini bekleyen bir çok kanal Yemin dizisinin 2. sezon yayın haklarını satın alabilmek için yarışıyor. Bakalım Yemin hangi kanalda devam edecek. Peki Yemin dizisinin 17 Nisan çarşamba ve 18 Nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek 28. ve 39. bölümlerinde neler olacak. İşte detaylar

Yemin 37 Bölüm ve 38. Bölüm Tahmini

Yemin dizisinde Cavidan ve Cemre‘nin miras belgesinde yaptığı tarih değişikliğiyle Reyhan‘ı Emir‘in gözünde paragöz yapmıştı. Kemal ise Soner‘in Leyla‘ya olan ilgisini gördükçe Leyla‘ya olan duygularıyla yüzleşmeye başlamıştı. Emir onca kızgınlığın üzerine Reyhan‘a iyi davranmaya başlamış hatta onu öpmüştü.

Bu bölümlerde ise Emir Reyhan‘a daha da iyi davranacak ona türlü jestler yapacak. Cemre Reyhan‘ı havuza düşürünce Emir gelip kurtaracak. Emir Reyhan‘ı kendine âşık edip ondan intikam almaya çalışacak. Cavidan ve Cemre bu duruma sinirlenecek ve anlam veremeyecek. Cavidan Emir‘i sorgulayacak ve Emir ona Reyhan‘ı onunla para için evlendiğine pişman etmek istediğini söyleyecek.

Cavidan bunun üzerine Reyhan‘a hayatı zindan edecek. Emir de gösteriş olsun diye Reyhan‘ı savunacak. Cavidan bu durumlara daha da sevinecek. Kemal Leyla‘yı Soner‘den kıskanmaya devam edecek ve bu kıskançlık Leyla‘yı sürekli terslemesine sebep olacak. Leyla bu durumdan şüphelenecek.

Soner de Kemal‘in Leyla‘ya olan ilgisinden şüphelenecek. Soner Leyla‘ya Kemal‘in ondan hoşlanıyor olabileceğini söyleyecek. Leyla önce inanmasa da sonunda ikna olacak. Soner bilmeden Kemal ve Leyla‘yı birbirine yakınlaştıracak.

Yemin dizisi 38. bölüm resmi özeti tarafımıza ulaştırıldığında ve Yemin 38. bölüm fragmanı çıktığında ilk olarak sitemizde bulabileceksiniz.

Yemin 38. Bölüm Fragmanı

Yemin 38. Bölüm Fragman şuanda yayınlanmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir