Yemin 63. Bölüm 64. Bölüm Özeti 22 Mayıs 23 Mayıs Fragmanı

Please log in or register to like posts.
News


Yemin dizisinde sezon finali öncesi en kritik bölümlere yaklaştık. Bilindiği üzere artık Reyhan için paşalık Emir için askerlik dönemi başlamıştır. Emir kendini affettirmek için daha çok Reyhan’ı kovalayacak gibi ancak görünen o ki Reyhan ile Emir’i yine acılar bir araya getirecek. Yemin 64. Bölüm özeti ve Yemin 23 mayıs fragmanı çıktığında sayfamıza ekleyeceğiz

Yemin 63. Bölüm Resmi Özeti

Önce Emir’i reddeden Reyhan Cemre’nin hareketleri karşısında evliliğine sahip çıkmak ve Emir’e yaklaşmak ister; ancak gururu buna engel olur. Cavidan ise Reyhan’ı kışkırtmaya devam eder. Emir kendisine kurulan tuzaktan habersiz hasta zannettiği Cemre’ye yardım etmeye çalışır; ancak işler hiçte beklendiği gibi gitmeyecektir.

Diğer taraftan Talaz bir şeytanlık düşünür ve şikayetini geri çeker. Leyla ise kendini Kemal’e affettirmek için harekete geçer. Talaz ise Kemal’in bir şeylerin peşinde olduğunu fark eder ve Kemal’e karşı hamle yaparak büyük bir sürpriz hazırlar.

Yemin 63. Bölüm 64. bölüm tahmini

Yemin dizisinde geçtiğimiz bölümlerde Emir Reyhan‘a olan sevgisini itiraf etmişti. Cemre hafızasını kaybetmişti. Talaz ise Kemal‘i kendisini şişlettirenin azmettiricisi olarak ihbar etmişti. Benim tahminime göre bu bölümlerde Reyhan ve Emir‘in arası iyi olacaktır. Cavidan da buna vesile yaratacak ve mutlu olacaktır. Ancak Cavidan Cemre konusunda tedirgin olacak. Öte yandan Reyhan Emir’e ettiği yemini hatırlatacak ve Emir bu yeminin altında ezilecek. Reyhan ve Emir çok sevmelerine rağmen bir türlü kavuşamayacak. Bu durum ikisini de çok yıpratacak. Hele Emir’in pişmanlığı gittikçe dayanılmaz bir hal alacaktır. Cavidan Cemre’yi kontrol altında tutmaya çalışacak. Cemre hafızasını kaybetmemiştir. Numara yapıyordur. Cemre bu numarayla Emir‘i yanına çekmeye çalışacaktır.

Bu arada Cavidan Cemre’nin numara yaptığını anlayacak ama ispat edemeyecek. Cavidan artık Reyhan ve Emir‘in yuvasını korumak istiyordur. Elinden geleni yaparak Cemre’yi kontrol altına almaya çalışacak. Kemal karakolda ifade verecek ve yeterli kanıt olmadığı için serbest kalacaktır. Leyla ikilemde kalacak. Bir yandan Talaz’ı iftirasını diğer yandan da Kemal‘in masum olduğunu düşünecek. Kemal boş durmayacak ve Talaz’ın aleyhinde dosya hazırlatacak. Ancak Talaz bir şekilde bunu öğrenecek ve Leyla‘ya söyleyecek. Leyla Kemal dosyayı savcılığa vermeden önce dosyayı ele geçirmeye çalışacak. Ancak Kemal’e yakalanacak. Leyla Kemal’e babamı polise veriyorsun diye kızacak. Kemal sadece adaleti sağlamak istediğini söyleyecek. Seni korumak istedim diyecek.

Yemin 64. Bölüm özeti yayınlandığında öncelikli olarak sitemize ekleyeceğiz. Yemin 63. Bölüm fragmanı ise 21 mayıs 21:00’da sitemizde olacak.

Yemin 63. Bölüm Fragmanı

Yemin 63. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir