Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kanal Değiştirecek mi? 71. Bölüm

Please log in or register to like posts.
News


Karamel Yapım Yemin dizisi ile adeta turnayı gözünden vurmayı başardı. Başrollerini Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel ve Munise Özlem Gül gibi oyuncuların paylaştığı Yemin dizisinin ikinci sezon onayı Kanal 7 tarafından daha sezonun bitmesine 1 ay kala verildi.

Yemin Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Bu durumda senaristliğini Nazmiye Yılmaz’ın üstlendiği Yemin dizisi 31 mayıs cuma günü ekranlara gelecek 70. bölümü ile ilk sezonunu noktalamış olacak. Böylece ocak 2019’dan beri yaklaşık 5 aydır ara verilmeden her gün gece geç saatlere kadar süren ve bölüm yetiştirmek için telaşla çalışan Yemin dizisi oyuncuları ve set ekibi de tatile çıkmış olacak.

Yemin Dizisi Sezon Finali Çekimleri Ne Zaman

Tahminlerimize göre ve planlamalara göre Yemin dizisinin 1. sezon finali olacak 70. bölüm çekimleri 13 mayısı bulacak. Yemin dizisi severleri ilk sezonun son bölümünde aksiyon dolu bir bölüm bekliyor. Yemin izleyicileri yaz boyunca diken üstünde olacak zira Yemin dizisinin ikinci sezonunda çok farklı bir senaryo ile dizi izleyicisi karşısında olacak.

Yemin Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yemin dizisi ve Elif dizisi aynı senaristin elinden çıkan ve aynı kanalda yayınlanan iki dizi. Bu nedenle Elif dizisinin yeni sezon başlama tarihi ile Yemin dizisinin 2. sezon başlama tarihi ayı olacaktır. Elif dizisi bu zamana kadar hep okulların açıldığı ve yeni eğitim öğretim yılına başladıkları gün yeni sezona başladı. Bu durumda Yemin dizisi de çok büyük ihtimal ile 16 eylül 2019 pazartesi günü 19:00’da 71. bölümü ile yani yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacaktır.

Yemin 2. Sezon Çekimleri  Ağustos Ayında Başlayacak?

Günlük diziler her gün bir bölüm çeker; 60 dakikalık bir bölümü her gün çekmek her ekibin yapabileceği bir iş değil bu nedenle de Yemin dizisi yapımcısı Karamel Film sezon içinde sıkıştığında yayınlanması için sete bir kaç hafta önce başlıyor ve en az 3 stok bölüm ile yeni sezon yayını başlıyor. Bu nedenle Yemin Yeni Sezon çekimleri ağustos ayı sonunda başlayacaktır.

Yemin Dizisinin Star TV veya Fox TV’ye transferi Gündemde

Yemin çok iyi reytingler alan ve 10 kat düşük bütçesi ile prime time  yani ekranda izleyicinin en çok olduğu zaman 20:30 da yayınlanan dizileri bile geçiyor. Bu nedenle de Yemin dizisi gündüz kuşağı için önemli bir dizi. Tabi ki hem Star Tv hemde Fox TV Kanal 7’den fazla para verip böyle karlı bir diziyi bünyesine katmak isteyecektir; ancak  Yemin dizisi başrol oyuncuları Özge Yağız ve Gökberk Demirci aşırı ünlü iki oyuncu oldu.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci şuanda yaptıkları işin yarı ücretini bile alamıyor; Yemin dizisinin transfer olmasından önce Özge Yağız ve Gökberk Demirci büyük ücretler ile başka dizilere transfer edilebilir bu durumda da Yemin dizisi ilk sezonda yakaladığı başarıyı ikinci sezonda yakalayamayacaktır.

Şuan için ise Yemin dizisinin Kanal 7’den başka bir kanal ile görüşme yapması imkansız zira Karamal Film ile Kanal 7 arasında haziran ayına kadar sözleşme var ve diğer özel kanallarda bu sözleşmenin bitmesini beklemek zorunda transfer görüşmesi için. Şunda Yemin dizisinden gelen resmi açıklamaya göre Yemin dizisinin 2019 2020 yeni sezonu için anlaştığı bir kanal yok ve dizi Kanal 7’de yoluna devam edecek.

Yemin 71. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Her ne kadar Kanal 7 izleyicisi Yemin dizisinin 3 haziran pazartesi akşamı 71. bölümü ile yayında olmasını beklese de ne yazık ki Yemin dizisi 70. bölümü ile 31 mayıs cuma günü sezon finali yaptığı için yayında olmayacak. Yemin dizisinin yeni sezonu eylül 2019 da yayında olacak.

Yemin Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yemin dizisinin 2. sezon senaryosu daha yazılmadı ama artık REyhan ve Emir’in gerçekten karı koca olması ve Reyhan’ın hamile olması en azından artık ikinci sezonda dillendirilen önemli izleyici isteklerinden biri

Yemin Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Yemin 2. sezon 2019 2020 yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir