Yüzleşme Nerede Çekiliyor? (Alanya) | Dizi Seti

Please log in or register to like posts.
News


Başrollerini Engin Öztürk ve Hande Doğandemir’in paylaşacağı yeni dizi Yüzleşme’nin çekimleri ocak ayı başında Antalya’nın turistik ilçesi Alanya’da başladı. Bir intikam hikayesinin anlatılacağı ve ormanlık bir alanda çekilecek Yüzleşme dizisi için Orman’ın bol olduğu Alanya seçildi.

Yüzleşme dizisi diğer dizilerin aksine kısa süre içinde çekimleri İstanbul’a almayacak. Yüzleşme dizisi çekimleri uzun süre Alanya’da devam edecek. Yüzleşme dizisinin bazı sahneleri ise meşhur Alanya kalesinde çekilecek.

T Company’nin hazırladığı Yüzleşme dizisinin Şubat ayında Kanal D de yayınlanması bekleniyor. Yüzleşme dizisinin tüm oyuncuları ise Alanya’ya geldi. Yüzleşme dizisi kadrosu o kadar geniş ki dizinin kadrosunda Engin Öztürk ve Hande Doğandemir’in dışında, Gülsim Ali , Özge Akdeniz, Uğur Yücel , Şerif Sezer, Zeynep Eronat Derda Yasir Yenal, Yeşim Ceren Bozoğlu , Mesut Akusta ve Macit Koper gibi çok büyük isimlerde yer alacak.

Yüzleşme dizisinin senaryo gereği bir kaç ay içinde İstanbul’a taşınması bekliyoruz zira Yüzleşme dizisi yapımcısı Bülent Turgut’un bu kadar büyük oyuncuları uzun süre Alanya’da tutma şansınız olmaz. Yüzleşme  dizisinde kadın başrol olarak yer alacak Hande Doğandemir’de Alanya’da devam eden çekimler ile ilgili story paylaşmaya başladı.

Yüzleşme dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız  Oyuncu Kadrosu

Yüzleşme dizisinde Fikret karakterine hayat verecek usta oyuncu Uğur Yücel’de Antalya’ya indi ve Alanya’ya geçerek bir otele yerleşti. Yüzleşme dizisi çekimlerinin şehirde değil doğa ile iç içe olan Alanya’nın derelerinde; şelalelerinde ve ormanların da yapılacak olması; oyuncular içinde büyük bir heyecan oldu.

Yüzleşöe dizisi Alanya’nın bir köyünde çekilecek aşağıda ki fotoğrafta görülen konakta muhtemelen Yüzleşme dizisinin çekileceği konak olacak.

İstanbul dizileri artık izleyicinin dikkatini çekmiyor; bunu fark eden yapımcılar artık Türkiye’nin güzellikleri ile ünlü farklı köşelerine dağıldı. 2019 dizilerinden Hercai Mardin’de çekilecekken Nöbet dizisi ise Antalya’nın bir başka ilçesi Elmalı’da olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir